Chacara Videira Βίλα
| Wi-Fi | Δωρεάν πάρκινγκ | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
The 1-bedroom Chacara Videira Villa Socorro hosts up to 20 guests and provides them with parking.
Featuring the mountain view, this holiday home offers media facilities, such as a flat-screen TV with satellite channels. The 4-bathroom villa comes with a bathroom with a separate toilet and a shower.
The Socorro property houses an equipped kitchen with a refrigerator, an oven, and kitchenware. Guests of Chacara Videira Villa can enjoy barbecue and a dining table, along with a swimming pool provided on site.
- Αεροδρόμια
- Σάο Πάολο Βιρακόπος Αεροδρόμιο115 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Δωρεάν πάρκινγκ
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Chacara Videira Βίλα;
Οι πελάτες της η Chacara Videira Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Η Chacara Videira Βίλα διαθέτει πισίνα;
Ναι, οι πελάτες της η Chacara Videira Βίλα θα απολαύσουν ιδιωτική πισίνα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Chacara Videira Βίλα;
Οι πελάτες της η Chacara Videira Βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.